*اطلاعات موجود در سایت بیشتر بصورت میدانی جمع آوری شده است و احتمال اشتباه وجود دارد . ما را در رفع اشتباهات و تکمیل اطلاعات، یاری نمایید . منتظر ارسال مقالات، مطالب و دست نوشته های شما اهالی روستا، درباره موضوعات مختلف هستیم*

۷۰ درصد روستائيان مازندران بدون پوشش بيمه‌اي

 

 

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران گفت: جامعه هدف روستایی در مازندران ۴۵۰ هزار خانوار است که تاکنون ۸۰ هزار نفر عضو شدند.

محمد ابراهیمی با بیان اینکه اهالی ۵۰ شهر زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت نیز می‌توانند عضو این بیمه شوند، افزود: بزرگترین دغدغه فعلی آگاهی نداشتن مردم و روستاییان نسبت به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است.

وی گفت: روستاییانی که فاقد پوشش تامین اجتماعی هستند پس از پرداخت مستمری و رسیدن به ۱۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه و ۶۵ سال سن می‌توانند همانند بازنشسته عادی مستمری دریافت کنند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران با بیان اینکه بیمه نباید چیزی باشد که در انتها به آن فکر کرد، گفت: برای آگاهی مردم از اثرات بیمه روستایی بیش از ۲۰۰ برنامه تلویزیونی یکسال گذشته پخش و ۳ میلیون کاتالوگ در استان توزیع شد.

 

 

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

وبسايت روستا مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است و از انتشار نظراتی که حاوی توهین یا بی‌احترامی به اشخاص حقيقي يا حقوقي و موارد مغایر با قوانین كشور باشد معذور است.

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

درباره روستا
شهدا
حماسه سازان
مردم شناسی
کشاورزی
مشاغل و صنایع
آموزش
ورزش
زنان
خیرین
روستائيان نمونه
بنياد علمي فريد
آئينهاي مذهبي
نهادهای اجرایی
بهداشت
مقالات و مطالب مختلف
دیگر موضوعات

 

 

روستــا20