*اطلاعات موجود در سایت بیشتر بصورت میدانی جمع آوری شده است و احتمال اشتباه وجود دارد . ما را در رفع اشتباهات و تکمیل اطلاعات، یاری نمایید . منتظر ارسال مقالات، مطالب و دست نوشته های شما اهالی روستا، درباره موضوعات مختلف هستیم*

اشتغالزایی برای روستاهای زیر ١٠‌هزار نفر

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد:

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با مصوبه مجلس شورای اسلامی، امسال برای روستاهای زیر ١٠‌هزار نفر کشور درمجموع یک‌میلیون و ٩٠٠‌هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

 

او با بیان این‌که در برنامه پنجم اقتصادی و اجتماعی کشور، فرصت‌های شغلی در مقایسه با برنامه گذشته بیش از ٢برابر شده، در این دولت اهداف اقتصاد مقاومتی بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

 

نوبخت ٧٠٣‌هزار فرصت شغلی ایجادشده را مورد اشاره قرار داد و افزود: ما نه‌تنها باید برای کسانی که تازه وارد بازار کار می‌شوند فرصت شغلی ایجاد کنیم، بلکه باید برای آنهایی که از پیش در این بازار بوده‌اند، اما موفق به پیداکردن کار نشده‌اند نیز، شغل ایجاد کنیم.

 

 

 

منبع: ایانا _ 26مهرماه 1396

 

 

ارسال نظر

وبسايت روستا مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است و از انتشار نظراتی که حاوی توهین یا بی‌احترامی به اشخاص حقيقي يا حقوقي و موارد مغایر با قوانین كشور باشد معذور است.

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

درباره روستا
شهدا
حماسه سازان
مردم شناسی
کشاورزی
مشاغل و صنایع
آموزش
ورزش
زنان
خیرین
روستائيان نمونه
بنياد علمي فريد
آئينهاي مذهبي
نهادهای اجرایی
بهداشت
مقالات و مطالب مختلف
دیگر موضوعات

 

 

روستــا20